Home >  PRACA

 PRACA

IDS Poland jest częścią IDS International, lidera w dziedzinie marketingu skierowanego do lekarzy i pacjentów.

Tworzymy i dystrybuujemy programy edukacyjne dla pacjentów oraz lekarzy. Nasze usługi są wykorzystywane przez Ministerstwo Zdrowia, organizacje non-profit, towarzystwa naukowe zaangażowane w profilaktykę, firmy farmaceutyczne oraz ubezpieczeniowe.

Posiadamy nośniki reklamy w ponad 1900 placówkach służby zdrowia na terenie 10 polskich województw. Pracujemy dla dużych i małych firm farmaceutycznych oraz dla domów mediowych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
 Key Account Manager

Miejsce pracy : Warszawa

Zadania:
- sprzedaż aktualnych produktów firmy,
- opieka nad obecnymi klientami i pozyskanie nowych,
- pozyskanie firm farmaceutycznych jako reklamodawców,
- analiza trendów na rynku ,
- otwartość na oczekiwania klientów i współpraca z resztą zespołu nad tworzeniem nowych produktów,
- prowadzenie negocjacji cenowych i dostosowanie oferty do oczekiwań klienta.

Oczekujemy:
- doświadczenia w sprzedaży B2B,
- doświadczenia w prowadzeniu spotkań sprzedażowych,
- doświadczeniu w prowadzeniu negocjacji finansowych i kalkulacji ofert,
- umiejętności pracy w zespole ,
- umiejętności nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami i partnerami,
- dobra znajomość języka angielskiego,

Ze swojej strony zapewniamy:
- umowę w dowolnej formie,
- opiekę medyczną,
- auto po okresie próbnym
- możliwość pracy zdalnej,
- wynagrodzenie: podstawa + atrakcyjny system prowizyjny,
- wsparcie w realizacji Twoich pomysłów sprzedażowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:  praca@ids-medical.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883 wraz ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."